Trg mladosti 1A,
48000 Koprivnica

+385 (48) 222 440
+385 (99) 315 5000

Email:
ztk.gk@koprivnica.hr

Tap To Call

Popis članova klubova i sekcija za nagrade i pohvale u 2014. godini

ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE
GRADA KOPRIVNICA

POPIS ČLANOVA KLUBOVA I SEKCIJA
ZA NAGRADE I POHVALE U 2014.G.

ASTRONOMSKO DRUŠTVO KOPRIVNICA
1– MATEJA ŠTEFANIĆ (1998.g. – Ž) – jako uspješna na učeničkim natjecanjima iz astronomije – 1. mjesto na državnoj i županijskoj razini. Sudjelovala u gotovo svim aktivnostima kluba
2. FILIP TRIPLAT (1998.g. – M) – jako uspješan na učeničkim natjecanjima iz astronomije – osvojio 4. mjesto na državnoj i 2.mjesto na županijskoj razini. Sudjelovao u gotovo svim aktivnostima kluba.
3. BOŽO MLADENOVIĆ (1946.g. – M) – iako po godinama najstariji član, jedan je od najaktivnijih članova kluba, te je sudjelovao praktički u svim ovogodišnjim aktivnostima kluba.

RADIO KLUB KOPRIVNICA
LEON KANZLER – 1959.g.
ALEKSANDAR HAJMAN – 1965..g.
LJUBIŠA POKRAJAC – 1977.g.
KREŠIMIR JURATOVIĆ – 1964.g.
Veoma uspješno organizirali i proveli međunarodno radio amatersko UKV natjecanje
„Podravina 2014“, te organizirali i održali HAMFEST – podjelu nagrada i priznanja za
Navedeno natjecanje u sklopu obilježavanja Dana Grada Koprivnica. Veoma uspješno su sudjelovali u svjetskom IOTA-TWLH natjecanju s nekoliko otoka : Ugljana, Pašmana i Babca.
Tijekom godine sudjelovali su u mnogim UKV i KV natjecanjima.

FOTO KINO KLUB „PODRAVINA“
1. SINIŠA ŽIDAK (2001.g. –M) -COOR Podravsko sunce
– srebrna plaketa nadržavnom fotografskom natjecanju „Eko fotka 2014.“
– 3 mjesto – brončana medalja na državnom fotografskom natjecanju „Vjerujem da bih mogao-uz vašu pomoć znam da mogu 2014.“
2. MATIJA BRKIĆ (2003.g.) – COOR Podravsko sunce – prvo mjesto –zlatna medalja na državnom fotografskom natjecanju „Vjerujem da bih mogao-uz vašu mpomoć znam da mogu 2014“
3. VENDEL ORŠUŠ (2001.g.) – COOR Podravsko sunce – pohvala na državnom fotografskom natjecanju „Vjerujem da bih mogao-uz vašu pomoć znam da mogu 2014“
4. SAŠA VLAHOVIĆ ( 2002.g.) – COOR Podravsko sunce – pohvala na državnom fotografskom natjecanju „Verujem da bih mogao-uz vašu pomoć znam da mogu 2014.“
5. MARIJAN LISJAK – (1967.)
6. VLADIMIR PUŽ (1959.)
7. KREŠIMIR JURATOVIĆ (1964.)
Najzaslužniji članovi kluba u provođenju svih aktivnosti, organizaciji i realizaciji državnih Natjecanja, realizaciji projekta „Ruka prijateljstva“, fotografskih izložbi i dr.

RONILAČKI KLUB „ŠODERICA“

1. MIHAEL ŠESTAK – 2003.g. (M)
– 1.mjesto u državnom kadetskom prvenstvu RH u plivanju perajama na 400 i 800 m
– 2. mjesto na državnom kadetskom prvenstvu u plivanju perajama na velike udaljenosti
– 1. mjesto na Kupu RH u daljinskom plivanju perajama
2. MARKO SREMEC – 1993.G.(M )
– 2.mjesto na europskom juniorskom prvenstvu u podvodnoj orijentaciji M-kurs i 3.mjesto podvodnoj orijentaciji – 5P kurs.
3. VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – 1990.g. (M)
– trener i natjecatelj 2.mjesto na državnom kadetskom prvenstvu RH u plivanju perajama – na 50 m. ekipa koju je trenirao bila je najbolja muška ekipa u gradu i županiji u 2014.g. Nositelj je svih državni štafetnih rekorda, 4.član državne reprezentacije
KINO SEKCIJA MRAVEC
NIKA ŠPREM – 6. razr. (Ž)
ANJA KRAPINEC – 6.razr. (Ž)
ERIN SREMEC – 6.razr. (Ž)
IRMA WOLF – 6.razr. (Ž)
EMA VORKAPIĆ – 8.razr. (Ž)
VICTORIJA SAVIĆ – 8. razr. (Ž)

Aktivno sudjelovali i isticali se u mnogim projektima tijekom godine, za neke filmove dobili državna i međunarodna priznanja u 2014.g.
U Koprivnici, 05.prosinca 2014.g.